Ana Sayfa » Manşet » Prof. Dr. Haydar BAŞ, HaberTürk Tv'de Gündemi Değerlendirdi

Prof. Dr. Haydar BAŞ, HaberTürk Tv'de Gündemi Değerlendirdi


BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, Habertürk Tv'de Türkiye'nin Seçimi programına konuk olarak çarpıcı açıklamalarda bulundu.
HABERTÜRK TV'de yayınlanan 'Türkiye'nin Seçimi 2015' Programı'nda Serap Belet Douillet'in konuğu Haydar Baş'tı. Prof.Dr. Haydar Baş, seçim vaadiymiş gibi lanse edilen 5000 TL Asgari Ücret Projesinin, hangi sistemin neticesinde uygulanacağının detaylarını televizyon ekranlarından milyonlarla paylaştı.
% 7'yi yakaladık BTP Meclise taşınıyor
Bağımsız Türkiye Partisi (BTP) Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, 2002 yılından bu yana toplumda partisinin karşılığı olduğunu ancak partisinin ve şahsiyetinin bu milletten gizlendiğini vurgulayarak, "Bizim her seçimde % 20 şansımız vardı. 'Bu kazanamaz ki' sihirli cümlesini artık sizinle yıkıyoruz ve % 20 istiyoruz. Bu benim hakkım! Hakkımı istiyorum. Ben, ilmimin karşılığı % 40, % 50 oy almam lazım. Yav benim ilmimim zekatı olmayan adamlar Cumhurbaşkanı, Başbakan olacak. Haydar Hoca sürünecek" dedi.
Benim mağduriyetim milletin mağduriyetidir
"Hayır bu benim sürünmem değil" diyerek sözlerine devam eden Haydar Baş, "Benim mağduriyetim, mahrumiyetim, mahkumiyetim, milletin mağduriyeti, mahrumiyeti, mahkumiyetidir. Yani benimle millet ayağa kalkacak, karnı doyacak" dedi.
BTP, kar topu gibi büyüyor
Medya ambargosunu bu seçimde kırdıklarını dile getiren BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, "Milletimizle buluşuyoruz. Kar topu bibi büyüyen partimize alaka seçim sonucunda Bağımsız Türkiye Partisi'ni Meclise taşıyacaktır" diye konuştu.